ilaç 0

Ase-cold 120 Mg + 50 Mg + 1 Mg / 5 Ml Pediatrik Surup (100 Ml) 2024 Fiyatı

Ase-cold 120 Mg + 50 Mg + 1 Mg / 5 Ml Pediatrik Surup (100 Ml) Fiyatı
KT: Kullanma talimatı (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi (Hekimler için)
Etkin madde: Parasetamol kombinasyon
ATC: OTHER COLD PREPARATIONS
SB.atc: R05X
İlaç Firması: LİLYUM İLAÇ VE KİMYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Barkod :
8681911570015
Satış Fiyatı: 67.62 ₺
Düzeltme:
🚨 Fiyat ve Sayfa Düzenle 📨 Mesaj Gönder ✍️ Yorum yaz
Fiyat Güncelleme Tarihi: 2 Mart 2024
Paylaş:
Ziyaretçiler: 👥 1906
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.
⚠️ Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız.

ASE-COLD Nedir ve ne için kullanılır?

- ASE-COLD, pilfer-proof yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) kapak ve düşük dansiteli polietilen (LDPE) conta ile kapatılmış amber renkli cam şişelerde (Tip III), her bir kaşıkta (5 ml) 120 mg parasetamol (ağrı kesici ve ateş düşürücü), 50 mg oksolamin sitrat (balgamı eritici etkisi ile salgıları sulandıran ve böylece öksürüğü tedavi eden) ve 1 mg klorfeniramin maleat (alerjik hastalıklara karşı etkili) içeren, pembe renkli, aromatik kokulu şuruptur.


- ASE-COLD grip, nezle ve soğuk algınlığı gibi üst solunum yollarının ani gelişen (akut) enfeksiyonlarında ve alerjik hastalıklarında görülen ağrı, ateş, hapşırma, öksürük, burun akıntısı, burun tıkanıklığı gibi şikayetlerin giderilmesinde kullanılır.

- Her bir karton kutuda; 100 ml şurup içeren 1 adet şişe ve 1 adet 5 ml’lik kaşık bulunmaktadır.

ASE-COLD Yan etkiler nelerdir?

Aşağıdakilerden herhangi birini fark ederseniz, hemen doktorunuza bildiriniz veya size en yakın hastanenin acil bölümüne başvurunuz:

Yaygın:
- Baş ağrısı
- Baş dönmesi
- Uyuklama hali (somnolans)
- Uyuşma, karıncalanma veya yanma hissi gibi duyusal bozukluklar (parestezi)
- Üst solunum yolu enfeksiyonu belirtileri
- Bulantı
- Kusma
- Hazımsızlık (dispepsi)
- Mide veya bağırsakta aşırı gaz (flatulans)
- Karın ağrısı
- Kabızlık (konstipasyon)

Henüz yorum yok.

Hızlı Erişim

Alo 112

Acil Çağrı

444 3 833

Evde Sağlık

Alo 182

Hastane Randevu Sistemi

Alo 171

Sigara Bırakma Hattı


Timer

Deriden

Değişken

Ağızdan

30-90 Dakıka

Rektal

5-30 Dakika

Cilt Altı

15-30 Dakika

Kasiçi

10-20 Dakika

Dilaltı

3-5 Dakika

İnhalasyon

3 Dakika

Damar Yolu

30-60 Saniye


Seninle beraberiz

Sağlığı için cesurca mücadele eden ve hastalığın yükünü taşıyan herkese, acil şifalar dileriz. Biz buradayız, sizinle birlikteyiz, dualarımız sizinle. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Bu yolculukta sevgiyi ve umudu paylaşalım. Yeniden can veren şifaya.


↑  Yukarı Çık