ilaç 0 New

Aspirin Complexoral Suspansiyon Granullu 500/30 Mg 20 Sase Fiyatı

Aspirin Complexoral Suspansiyon Granullu 500/30 Mg 20 Sase Fiyatı
KT: Kullanma talimatı (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi (Hekimler için)
Etkin madde: Psödoefedrin kombinasyon
ATC: OTHER COLD PREPARATIONS
SB.atc: R05X
Reçete Durumu: NORMAL REÇETE
İlaç Firması: BAYER TÜRK KİMYA SAN. LTD. ŞTİ.
Barkod :
- 8699546241248
Satış Fiyatı: 190.47 ₺
Düzeltme:
🚨 Fiyat ve Sayfa Düzenle 📨 Mesaj Gönder ✍️ Yorum yaz
Fiyat Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2024
Paylaş:
Ziyaretçiler: 👥 1757
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.
⚠️ Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız.

ASPIRIN Nedir ve ne için kullanılır?

• Her bir ASPİRİN COMPLEX saşesi, asetilsalisilik asit ve psödoefedrin hidroklorür etkin maddelerini içeren bir ilaçtır.

• ASPİRİN COMPLEX, saşe (küçük poşet) içinde granül formunda sunulmaktadır.

• ASPİRİN COMPLEX, 10 ve 20 saşelik ambalajlarda takdim edilir.

• ASPİRİN COMPLEX, ağrı kesici (analjezik), ateş düşürücü (antipiretik), inflamasyon giderici (antiinflamatuar) ve burun akıntısı ve tıkanıklığını giderici (nazal dekonjestan) özelliklere sahiptir.

• ASPIRIN COMPLEX, 16 yaş üstü ergenler ve yetişkinlerde, grip ve soğuk algınlığına bağlı burun tıkanıklığı, ateş, baş ağrısı, hafif vücut ağrılarında kullanılır.

ASPIRIN Yan etkiler nelerdir?

Yaygın: 10 hastanın birinden az, fakat 100 hastanın birinden fazla görülebilir.

• Mide ekşimesinden dolayı göğüste duyulan yanma hissi, bulantı, kusma, mide ve karın ağrısı gibi mide bağırsak şikayetleri



Psödoefedrinin olası yan etkileri;

Çok yaygın:

• Sinirlilik,
• Uykusuzluk,
• Huzursuzluk



Yaygın:

• Aşırı terleme,
• Cilt renginde solukluk,
• Halsizlik,
• Mide bulantısı,
• Kusma,
• Baş dönmesi, sersemlik, baş ağrısı, titreme,
• Kalp hızında artma ya da azalma,
• Düzensiz kalp atışı,
• İdrar yapmada zorluk veya mesanenin tam boşaltılamaması hissi (özellikle prostat büyümesi olanlarda)
• Deri üzerine etkisi ( raş,ürtiker, pruritus)

Henüz yorum yok.

(Psödoefedrin kombinasyon etkin maddesini içeren ilaçlar) Hepsini gör

Resim İlaç Adı Fiyat Barkod
Actidem 150 Ml Surup
Actidem 150 Ml Surup
KT - KÜB
41.58 ₺ 8699522571185
Actifed 150 Ml Surup
Actifed 150 Ml Surup
KT - KÜB
132.30 ₺ 8699522575176
Actifed 60 Mg 30 Tablet
Actifed 60 Mg 30 Tablet
KT - KÜB
97.23 ₺ 8699522015245
Apireks Cold&flu 200 Mg/30 Mg 24 Film Kapli Tablet
Apireks Cold&flu 200 Mg/30 Mg 24 Film Kapli Tablet
KT - KÜB
205.80 ₺ 8699569091868

Hızlı Erişim

Alo 112

Acil Çağrı

444 3 833

Evde Sağlık

Alo 182

Hastane Randevu Sistemi

Alo 171

Sigara Bırakma Hattı


Timer

Deriden

Değişken

Ağızdan

30-90 Dakıka

Rektal

5-30 Dakika

Cilt Altı

15-30 Dakika

Kasiçi

10-20 Dakika

Dilaltı

3-5 Dakika

İnhalasyon

3 Dakika

Damar Yolu

30-60 Saniye


Seninle beraberiz

Sağlığı için cesurca mücadele eden ve hastalığın yükünü taşıyan herkese, acil şifalar dileriz. Biz buradayız, sizinle birlikteyiz, dualarımız sizinle. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Bu yolculukta sevgiyi ve umudu paylaşalım. Yeniden can veren şifaya.


↑  Yukarı Çık